Priėmimas į tarnybą

  

INFORMACIJA NORINTIEMS TAPTI VIEŠOJO SAUGUMO TARNYBOS

PRIE VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS PAREIGŪNAIS

 

Informuojame, kad Viešojo saugumo tarnyboje prie Vidaus reikalų ministerijos formuojamos grupės:

iki 2016 m. kovo 1 d. į vidaus reikalų profesinės mokymo įstaigos įvadinio mokymo kursus. Į šiuos kursus priimami asmenys, turintys aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą, aukštąjį koleginį, iki 2009 metų įgytą aukštesnįjį arba iki 1995 metų įgytą specialųjį vidurinį išsilavinimą. Kursų trukmė – 6 savaitės.

iki 2016 m. rugpjūčio 1d.  į vidaus reikalų profesinės mokymo įstaigos kursus. Į kursus priimami asmenys, turintys ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą. Kursų trukmė – 10 mėn.

 

Sėkmingai baigusiems kursus išduodami profesinio mokymo diplomai ar įvadinio mokymo kursų baigimo pažymėjimai ir visi kursantai įdarbinami Viešojo saugumo tarnyboje prie Vidaus reikalų ministerijos pagal Stojimo į vidaus tarnybą sutartį Lietuvos Respublikos vidaus tarnybos statuto nustatyta tvarka. Jiems suteikiami pirminės grandies pareigūnų vidaus tarnybos grandinio laipsniai.

Garantijos ir perspektyvos:

- darbo vieta ir karjeros galimybės Viešojo saugumo tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos  padaliniuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Kupiškis);
- stabilus ir užtikrintas atlyginimas;
- socialinės garantijos vidaus tarnybos pareigūnui (materialinis aprūpinimas, sveikatos priežiūra, draudimas, pensija, teisinė pagalba, kompensacijos, pašalpos ir kitos išmokos).  

 

Asmenys, pageidaujantys tapti Viešojo saugumo tarnybos pareigūnais ir dalyvauti kursuose, turi kreiptis į Viešojo saugumo tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos Štabo Personalo skyrių ir pateikti šiuos dokumentus:

prašymą dėl siuntimo į vidaus reikalų profesinio mokymo įstaigą išdavimo;

asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą;

asmens išsilavinimą patvirtinantį dokumentą;

užpildytą anketą (gyvenimo aprašymą)  Atsisiųsti Atsisiųsti el. versiją;

sutikimą būti tikrinamam valstybės informacinėse sistemose ir registruose  Atsisiųsti  Atsisiųsti el. versiją.

Dokumentai gali būti pateikiami elektroninio pašto adresu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Atlikus pageidaujančio mokytis vidaus reikalų profesinės mokymo įstaigos įvadinio mokymo kursuose ar vidaus reikalų profesinės mokymo įstaigos kursuose asmens tikrinimo procedūras ir nustačius, kad asmuo atitinka nustatytus reikalavimus, Centrinėje medicinos ekspertizės komisijoje tikrinama asmens sveikata, o Viešojo saugumo tarnyboje prie Vidaus reikalų ministerijos - bendrasis fizinis pasirengimas. Asmenims, sėkmingai praėjusiems atrankos procesą, išduodami siuntimai į vidaus reikalų profesinio mokymo įstaigas ir sudaromos Stojimo į vidaus tarnybą sutartys.

Dokumentai priimami šiais adresais: Paco g. 4, Vilnius, Radvilėnų pl. 1, Kaunas.

Telefonai pasiteirauti: (8 5) 271 9231, (8 37) 78 72 18.

 

 

Už informaciją atsakingas Michailas Gurevičius, tel. (8 5) 271 9231, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Papildoma informacija

Uždaryti informaciją